2017.09.03. Évközi 22. vasárnap

Ma a Rózsafüzér Társulat tagjainak titokcsere van.

A mai vasárnaptól kezdődően újra a megszokott rend szerint vannak a szentmisék: délelőtt 8.30, 10.00, az esti szentmise 19.00 órakor kezdődik. Figyeljünk erre!

Mindszenty bíboros úr kívánságának szellemében engesztelésre hívjuk és várjuk templomunkba a Híveket, szeptember 8-án, pénteken 18.00 órakor. Ez a nap Szűz Mária születésnapja, Kisboldogasszony ünnepe. A szentórát követően este 19.00 órakor ünnepi szentmisét mutat be és szentbeszédet mond Szerenka Miklós érseki helynök úr. A szentóra és szentmise alatt is lesz lehetőség szentgyónásra.

A hitoktatással kapcsolatban előzetesen hirdetjük: plébániánk „Veni Sancte” vasárnapja a következő vasárnap, szeptember 10-én lesz.

Hitoktatási Tájékoztatónk megtalálható a honlapunkon, elvihető az újságos polcról, a gyerekeknek kiosztjuk az iskolákban. Újabb jelentkezőket is szeretettel fogadunk.

A Kedves Hívek figyelmébe ajánljuk „Örökimádás” című tájékoztatónkat, mely a tervezett állandó szentségimádás bevezetésével kapcsolatos. A tájékoztató az újságos polcról elvihető. Kérjük, minél szélesebb körben terjeszteni.

Plébániánk altemplomunkban kedvezményesen biztosítja az urnasírhelyet mindazoknak, akik azt alsó sorban választják ki. Ez esetben az urnasírhely ára 150.000.-Ft helyett 120.000.-Ft.

A Plébániai levél legújabb száma elvihető az újságos polcról.

A cecei zarándoklatra várjuk a jelentkezéseket.

A Vértanúink-Hitvallóink szentté avatási tájékoztató legújabb számát is az újságos polcról lehet elvinni.

+ Mária

élő Ilona, élő Mária