2017.04.09. Virágvasárnap

Nagyhétfőn, Nagykedden, és Nagyszerdán az esti szentmise előtt 18.00 órától kezdődően gyóntatás. Használjuk ki a lehetőségeket húsvéti szentgyónásunk elvégzésére, és ne hagyjuk az utolsó pillanatra!

Nagyhétfőn este a szentmisét követően (kb. 19.30) a Szentsír előkészítéséhez kérjük férfi híveink segítségét. (Maximum fél órát vesz igénybe.)

Nagycsütörtökön a Bazilikában délelőtt 10.00 órakor kezdődik az olajszentelési szentmise. Templomunkban este 19.00 órakor tartjuk a szentmisét az utolsó vacsora emlékére. Majd 23.00 óráig csendes szentségimádás. Nagypénteken 15.00 órakor keresztúti ájtatosság, 19.00 órakor ünnepeljük Urunk szenvedését. Ne feledkezzünk el arról, hogy Nagypéntek szigorú böjti nap. Nagyszombaton este 20.00 órakor kezdjük a Húsvéti vigília ünneplését, melyre a templom előtt gyülekezzünk.

A Szent Háromnapban kérjük a Hívek segítségét a templom imádságos őrzésére félórás vállalásokban. Akik vállalnak egy-egy félórát, a bejárttal szemben az asztalra kihelyezett ívekre iratkozzanak fel. (A választott időpont az ívről letéphető.)

+ Szülők + Nagyszülők

+ Karolin + Ferenc

+ József édesapa

élő Kolos

+ Bernadett

+ Szülők + Testvérek

Az Úr szenvedésének ünneplése.

Az adakozó szándékára.

A népért.